BMW M3 Sedan ve BMW M4 Coupé showroomlarda yerini alalı birkaç ay olmasına rağmen Auto Bild okuyucuları tarafından Sedan ve Coupé segmentlerinde ?Yılın Spor Otomobili? ödüllerine layık görüldü.

BMW M3 Sedan yüzde 30,21 oy oranı ile açık ara Seri Üretim Sedan Modeller sınıfında ?Yılın Spor Otomobili? ünvanının sahibi olurken, BMW M4 Coupé ise yüzde 16,67 ile Seri Üretim Coupe Modeller sınıfının zirvesinde yer aldı.

BMW M GmbH tarafından geliştirilen tamamen yeni M TwinPower Turbo Teknolojisine sahip sıralı 6 silindirli motor ile donatılan BMW M3 Sedan ve BMW M4 Coupé üstün performansı, sürüş keyfi ve verimlikleriyle Auto Bild okuyucularının oylarını toplamayı başardı. BMW M3 Sedan ve BMW M4 Coupé 431 bg çıkış gücü, 550 Nm azami torku ve 1.497 kg ağırlığı ile bir önceki modelden %25 düşük yakıt tüketimi ve emisyon sunmakla kalmıyor aynı zamanda M çift kavramalı şanzımanıyla etkileyici bir pist yeteneği de sunuyor. (ortalama karma yakıt tüketimi: 8.8 lt / 100 km, karma CO2 emisyonu: 204 g/km)

2015-bmw-m3-sedan-and-m4-coupe-front-view-in-motion

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Please enter your name here