CR-V al 1 yıl sonra öde

4X4 dizel otomatik CR-V modelini 30 Nisan tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyor.

111 bin 370 TL’den başlayan fiyata sahip CR-V dizel otomatik modeli için 36 ay vadeli 60 bin TL kredi kullanımında yüzde 1.32’lik faiz oranı uygulanıyor. 59 bin 980 TL’den başlayan
fiyata sahip Honda Civic Sedan için hazırlanan nisan ayı kampanyasında ise kredi kullanan müşteriler isterlerse ödemeye Ekim 2016’da başlayabiliyorlar.

18 ay vadeli 30 bin TL kredi kullanımında yüzde 1.16’lık faiz uygulanıyor. Vergi avantajı sağlayan 1.6 litrelik dizel motoru 160 beygirlik güç üreten CR-V dizel otomatik, Türkiye pazarına ikimotor seçeneği ve 5 donanımversiyonuyla satılıyor.

Tüm donanım versiyonlarında pratik bagaj kullanım özelliği sunan Honda CR-V’nin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra elektronik fren gücü dağıtımı (EBD), araç denge kontrol sistemi (VSA), ABS, acil durumfren desteği (Brake Assist) bunuyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120 beygir 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160 beygir 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri de yer alıyor.

CR-V al 1 yıl sonra öde
CR-V al 1 yıl sonra öde

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Please enter your name here