Binek ve ticari araçları için Şubat kampanyasını duyuran Ford aynı zamanda 4 yaş üzeri araçlar için de Eko servis imkanı tanıyor. Ford ticarilerde sıfır faiz imkanı özellikle yılın bu döneminde dikkat çekiyor.

Yeni Focus için 30 bin TL, 24 ay vade ve %0,69 faiz oranı öneren marka bir kereye mahsus 172,5 TL dosya masrafı tahsil ediyor. Focus ile lanse edilen faiz oranları tüm binek araçlar için kullandırılan Fordfinans kredilerinde geçerli oluyor.

Ticari kategoride Toruneo Courier ? Journey binek modeli için 30 bin TL 20 ay vade ve %0,69 faiz oranı geçerli oluyor.

Transit Custom & Tourneo Custom modellerinde 24 bin TL 20 ay vadede, Transit Ranger, Connect, Yeni Connect, Transit Courier, Tourneo Courier, Yeni Transit modellerinde 18 bin TL 18 ay vadede sıfır faizle finanse ediliyor. Bu işlemler için bir defaya mahsus 630 TL masraf alınıyor.

Ekoservis kampanyası dahilinde 2011 yılı ve öncesi satış tarihli Ford?lar uygun fiyatlı fiks paketler ile bakıma alınıyor. Uzun süredir yürürlükte olan Eko servis kampanyası Şubat sonunda biteceğinden fırsatı kaçırmak istemeyen Ford sahiplerinin ellerini çabuk tutmalarında fayda var

ford-transit-courier

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Please enter your name here