Swift test sürüş günleri sürüyor

Swift’i yakından tanımak için Suzuki yetkili satıcılarına gelecek otomobil severler, Swift’i inceleme ve test etme imkanı bulacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları hediyelerle kutlamanın yanı sıra bin 500 TL takas veya Swift modellerinde ilk araç alım avantajı başlatan Suzuki, kompakt hatchback segmentindeki temsilcisi Swift için 15 Mayıs’a kadar ‘Test Sürüş’ günleri düzenliyor. Sahip olduğu donanımı ve geniş iç hacmi ile kendi segmentinin en dikkat çekici modellerinden biri olan Swift’i yakından tanımak için Suzuki yetkili satıcılarına gelecek otomobil severler, Swift’i inceleme ve test etme imkanı bulacak.

Ayrıca test sürüşü yapanlar, D&R’dan hediye çeki, Kidzmondo ve Vialand’dan giriş bileti kazanma şansı yakalayacak. Test sürüşü aktivitesine katılmak isteyenler, yetkili satıcı bilgilerine suzuki.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek. Bunun yanı sıra, 31Mayıs’a kadar yetkili Suzuki Servisleri’ne gelenler Yaza Hazırlık Servis Paketleri’nde, yedek parça ve işçilikte yüzde 20 indirim fırsatı kazanacak. Sportif tasarımıyla beğeni toplayan Suzuki Swift, kompakt hatchback segmentinde yer alan modellere yaklaşan geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor. Swift’in 1.2 litre hacmindeki motoru 94 beygir güç ve 118 Nm maksimum tork
üretiyor. Swift ayrıca 100 kilometrede ortalama 5 litrelik yakıt tüketimiyle de sınıfındaki en ekonomik ve çevreci modeller arasında yer alıyor.

Swift test sürüş günleri sürüyor
Swift test sürüş günleri sürüyor

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Please enter your name here