Dacia Kasım ayına özel hazırladığı kampanyayı duyurdu. Sıfır faiz, peşinatsız kredi, nakit alım desteği gibi seçeneklerle farklı taleplere cevap vermeyi hedefleyen kampanya Kasım ayı boyunca devam edecek.

Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modelleri için hazırlanan kampanyada 18 ay vadede 18.000 TL, 12 ay vadede 36.000 TL veya 36 ay vadede 12.000 TL gibi üç farklı kombinasyon mevcut.

Bu vadelere ve kredi tutarlarına bağlı kalmak kaydıyla sıfır faiz kampanyasından faydalanmak mümkün. Vade veya tutar dışına çıkıldığında aylık %0,69 faiz oranından başlayan fiyatlandırmalar söz konusu oluyor. Ayrıca kredi tahsis ücretleri kredi tutarlarının dışında tutulmuş.

Peşinat ödemek istemeyen tüzel kişiler veya vergi levhası olan serbest meslek sahipleri de Kasım ayı boyunca kampanyaya özel faiz oranları üzerinden(sıfır faiz hariç) arabanın bedelinin %100’üne kadar kredi kullanabilecekler. Ayrıca kredi kullanmak yerine nakit alım tercih edildiğinde Kasım ayı kampanyası dahilinde nakit alım desteği sunuluyor.

dacia-duster-2014

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Please enter your name here